2019 İçin En Yaratıcı CV Örnekleri

Sosyal Medyada Paylaşın :)
CV Örnekleri
CV Örnekleri

Herkese selamlar! Bugün sizlere en yaratıcı ve en modern CV örnekleri hakkında küçük bilgiler vereceğiz. Bu konu boş cv örnekleri olarak da nitelendirilebilir. Keza sadece tasarımsal olarak özgeçmişlere bakacağız.

Öncelikle aklınıza neden bu modern ve yaratıcı CV örnekleriniz kullanmanız gerektiği geliyorsa cevap gayet açık. Şöyle ki bir firmaya başvuru yapan 100 kişiden yaklaşık 90 tanesi; düzensiz, sadece içerikle doldurulmuş, içerik tasarım oranı olmayan özgeçmişleriyle başvuru yaparlar. Fakat CV, kişinin işe alım sırasında kendini temsil ettiği evraktır ve iş kapısını açan ilk anahtardır.

Şimdi sizlere marketimizden 5 çeşit cv örneği göstereceğiz. Bu örnekler kendi özelliklerine göre özenle seçilmişlerdir ve seçme nedenlerini de yazmış bulunmaktayız.

Bu CV örneği görünüşü ile profesyonelliği ve etkili tasarımı görselde de göründüğü gibi belli ediyor. Lacivert tonları otoriteyi ve karşı tarafı etkilemeyi hedeflerken kırmızı tonları hevesi, istekliliği ve kişinin geleceğe dönük amaçlarını temsil ediyor.

Bu renkli tasarım, ilgili firmaya kişinin işine ne kadar önem verdiğini ve analitik düşünme özelliklerine sahip olmasıyla birlikte takım çalışmasına da uyumlu olduğunu göstermekte benzersiz bir örnek.

Bu örnek özellikle içerik, tasarım ve renk uygunluğu ile ön plana çıkıyor. Arka plandaki desenler CV örneğinin standartlar dışında olmasını ve kişinin özgünlüğünü resmediyor.

Bu yaratıcı CV örneği, kişinin herkesten bağımsız ve kendi başına bir ordu gibi hareket edebileceğini, hiç yorulmadan çalışabileceğini simgeliyor. Renkler ve geçişler sayesinde kişinin çok istekli olmasını tasvir ediyor. Ayrıca referans bölümü ile de iş kapılarını daha fazla zorluyor.

Bu zemin tasarımlı basit, beyaz odaklı boş cv örneği; kişinin aldığı işi veya projeyi çok özenli bir şekilde sonuna kadar götüreceğini gösteriyor. Ayrıca klasik bir Word örneği olmaması sebebiyle de kendine özgü bir orijinallik katıyor.

CV Hazırlama hakkında yazımız…

Daha fazla CV örneği için ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir